Program (február 20. – február 26.

A mérkőzésekhez igyekszünk live streameket is összegyűjteni, ezek az adott párosítás melletti piros betűs linkre kattintva lesznek majd elérhetők. Érdemes többször is újra ellátogatni ide, mert a streamek folyamatosan frissülhetnek, bővülhetnek.

Hétfő (február 20.)

 

Kedd (február 21.)

K&H férfi kézilabda liga:
18.00: Orosházi FKSE-Linamar – MOL-Pick Szeged

SEHA-liga:
17.45: RK Metalurg Skopje – RK Gorenje Velenje

Szerda (február 22.)

K&H férfi kézilabda liga:
18.00: Grundfos Tatabánya KC – Telekom Veszprém

Bajnokok Ligája – csoportkör, 12. forduló:
18.30: Rhein-Neckar Löwen – HC Meshkov Brest tévé: Sport2

Bundesliga:
19.00: SG Flensburg-Handewitt – TSV Hannover-Burgdorf
20.15: THW Kiel – MT Melsungen tévé: DIGI Sport 2

Francia Kupa – nyolcaddöntő:
20.45: PSG Handball – Montpellier HB

SEHA-liga: 
18.00: RK Celje PL – Tatran Presov

Liga ASOBAL:
20.30: GlobalCaja Ciudad Encantada – FC Barcelona Lassa stream

Csütörtök (február 23.)

 

Péntek (február 24.)

K&H női kézilabda liga: 
19.00: Érd – Alba Fehérvár KC

Francia Kupa – nyolcaddöntők:
20.00: Cesson Rennes – Fenix Toulouse HB
20.00: Billére Handball – PAUC Handball
20.30: Dijon Bourgogne Handball – HBC Nantes

 

Szombat (február 25.)

Bajnokok Ligája – csoportkör, 12. forduló:
17.00: Telekom Veszprém – Orlen Wisla Plock tévé: Sport1
17.30: THW Kiel – Bjerringbro-Silkeborg stream
17.30: RK Vardar Skopje – RK Celje PL stream
20.00: RK PPD Zagreb – IFK Kristianstad stream
20.00: PSG Handball – Kadetten Schaffhausen stream

K&H férfi kézilabda liga:
18.00: CYEB Budakalász – B. Braun Gyöngyös
18.00: Sport36-Komló – Balatonfüredi KSE
18.00: Mezőkövesdi KC – Csurgói KK
18.00: Eger SBS Eszterházy – Ceglédi KKSE

Női Bajnokok Ligája – 2. csoportkör:
14.00: Astrakhanochka – Thüringer HC stream
15.00: FTC-Rail Cargo Hungária – Metz Handball tévé: Sport1
17.00: Larvik – CSM Bucuresti stream
19.00: RK Krim Mercator Ljubjana – Győri Audi ETO KC tévé: Sport1

SEHA-liga:
18.00: RK Gorenje Velenje – HC Meshkov Brest

Bundesliga:
19.00: HBW Balingen-Weilstetten – VfL Gummersbach
19.00: Bergischer HC – HSC 2000 Coburg
19.00: HC Erlangen – TSV GWD Minden
19.00: TBV Lemgo – SC DHfK Leipzig
19.00: HSG Wetzlar – SC Magdeburg
20.15: Frisch Auf! Göppingen – Füchse Berlin

Liga ASOBAL:
17.00: ABANCA Ademar León – Fertiberia Puerto Sagunto stream
17.00: Recoletas Atléctico Valladolid – Fraikin BM Granollers stream
17.00: BM Villa Aranda – Helvetia Anaitasuna stream
18.00: BM Sinfin – Ángel Ximénez Puente Genil
18.30: BM Benidorm – BM Guadalajara
18.30: Frigorificos Morrazo Cangas – Bada Huesca
20.00: Naturhouse La Rioja – Bidasoa Irún

Francia Kupa – nyolcaddöntők:
20.30: Massy Essonne – US Créteil
20.30: Saint-Marcel Vernon – US Dunkerque HB

Vasárnap (február 26.)

Bajnokok Ligája – csoportkör, 12. forduló:
18.00: KS Vive Tauron Kielce – MOL-Pick Szeged tévé: Sport1
19.30: FC Barcelona Lassa – SG Flensburg-Handewitt stream

Női Bajnokok Ligája – 2. csoportkör:
16.50: Team Esbjerg – FC Midtjylland stream
17.30: RK Vardar Skopje – Buducnost Podgorica stream

Francia Kupa – nyolcaddöntők:
16.00: Chambéry Savoie – Sélestat AHB
18.00: Saint-Raphael VHB – USAM Nimes