Program (március 20. – március 26.) 

A mérkőzésekhez igyekszünk live streameket is összegyűjteni, ezek az adott párosítás melletti piros betűs linkre kattintva lesznek majd elérhetők. Érdemes többször is újra ellátogatni ide, mert a streamek folyamatosan frissülhetnek, bővülhetnek.

Hétfő (március 20.)

Kedd (március 21.)

K&H férfi kézilabdaliga:
18.00: Telekom Veszprém – Váci KSE tévé: M4 Sport

 

Szerda (március 22.)

Bajnokok Ligája – nyolcaddöntő:
18.30: THW Kiel – Rhein-Neckar Löwen stream

K&H férfi kézilabdaliga:
18.00: Eger SBS Eszterházy – Grundfos Tatabánya KC

K&H női kézilabdaliga:
18.00: FTC-Rail Cargo Hungaria – Kispest

Bundesliga:
19.00: Füchse Berlin – HSG Wetzlar
19.00: VfL Gummersbach – MT Melsungen
20.15: HSC 2000 Coburg – Frisch Auf! Göppingen
20.15: SC Magdeburg – SG Flensburg-Handewitt

Lidl Starligue:
20.00: Cesson Rennes – USM Saran HB
20.00: US Dunkerque HB – Saint-Raphael VHB
20.00: US Ivry – PSG Handball
20.00: USAM Nimes – US Créteil
20.30: HBC Nantes – Sélestat AHB
20.45: Fenix Toulouse HB – Montpellier HB

Liga ASOBAL:
20.00: Helvetia Anaitasuna – Bidasoa Irún
20.30: BM Benidorm – Naturhouse La Rioja stream
20.30: Fraikin BM Granollers – BM Sinfin

Csütörtök (március 23.)

Lidl Starligue:
20.45: Chambéry Savoie – PAUC Handball

 

Péntek (március 24.)

K&H férfi kézilabdaliga:
18.00: Ceglédi KKSE – Balatonfüredi KSE

K&H női kézilabdaliga:
18.00: Kisvárda Master Good SE – Mosonmagyaróvár
18.00: DVSC-TVP – Kispest
18.00: EUbility Group-Békéscsabai ENKSE – Budaörs

Bundesliga:
19.45: TVB 1898 Stuttgart – HBW Balingen-Weilstetten
19.45: SC DHfK Leipzig – Erlangen HC

Liga ASOBAL:
20.30: BM Guadalajara – BM Villa Aranda

Szombat (március 25.)

Bajnokok Ligája – nyolcaddöntők:
18.00: RK PPD Zagreb – Telekom Veszprém tévé: Sport1
20.45: HBC Nantes – PSG Handball stream

EHF-kupa – csoportkör, 5. forduló:
14.00: Maccabi Castro Tel Aviv – Grundfos Tatabánya KC tévé: Sport1
17.00: SL Benfica – MT Melsungen stream
17.00: GOG – Saint-Raphael VHB stream
17.00: SC Magdeburg – KIF Kolding Köbenhavn
19.00: FC Porto – FC Midtyjlland stream

K&H férfi kézilabdaliga:
18.00: CYEB Budakalász – Váci KSE
18.00: Sport36-Komló – Orosházi FKSE-Linamar
18.00: B. Braun Gyöngyös – Mezőkövesdi KC
18.00: Kőnig-Trade Balmazújváros – Csurgói KK

K&H női kézilabdaliga:
18.00: Dunaújváros – Siófok
18.00: Ipress Center-Vác – Alba Fehérvár KC
18.00: FTC-Rail Cargo Hungaria – Érd tévé: M4 Sport
18.00: MTK Budapest – Győri Audi ETO KC

Bundesliga:
19.00: TBV Lemgo – Rhein-Neckar Löwen

Liga ASOBAL:
17.00: FC Barcelona Lassa – Frigorificos Morrazo Cangas stream
17.00: GlobalCaja Ciudad Encantada – Recoletas Atlético Valladolid stream
17.00: Bada Huesca – ABANCA Ademar León stream
18.30: Ángel Ximénez Puente Genil – Fetiberia Puerto Sagunto

 

Vasárnap (március 26.)

Bajnokok Ligája – nyolcaddöntők:
16.50: Bjerringbro-Silkeborg – MOL-Pick Szeged tévé: Sport1
17.00: HC Meshkov Brest – SG Flensburg Handewitt stream
17.00: Montpellier HB – KS Vive Tauron Kielce stream

Bundesliga:
15.00: TSV Hannover-Burgdorf – THW Kiel tévé: DIGI Sport 2
17.15: TSV GWD Minden – Bergischer HC

EHF-kupa – csoportkör, 5. forduló:
16.00: Cocks – Helvetia Anaitasuna stream
17.00: Füchse Berlin – Riko Ribnica
19.00: Fraikin BM Granollers – Frisch Auf! Göppingen stream