Lidl Starligue: a Nantes feltörölte a padlót a PSG-vel

Elszenvedte első vereségét a francia bajnokság idei évadjában a PSG. A fővárosiak tizenegyezer néző előtt kapituláltak Nantes-ban.

A házigazdák már a mérkőzés elején magukhoz ragadták a kezdeményezést, a 21. percben 13-11-re vezettek Kleinék. Ezt követően újabb három találatot szervezve komolyabb előnyre tett szert a Nantes (16-11. 26. perc). A szünetre négygólos hazai fór mellett vonultak a csapatok.
A második játékrész elején hamar meglépett a hazai egylet (20-13), a PSG ezután már nem tudott visszajönni a meccsbe. A 46. percben pedig rá is számoltak Hansenékre (31-21). A végén a PSG-re nézve volt hízelgő a hatgólos Nantes-siker.

HBC Nantes – PSG Handball 37-31 (17-13)