Lidl Starligue: győzőtt a Nantes a Montpellier otthonában

A francia bajnokságban a tabella negyedik helyén álló Montpellier a második helyen álló Nantes együttesét fogadta. A várakozásnak megfelelően szoros mérkőzést játszottak a felek.

Dominik Klein három góllal járult hozzá a sikerhez

Negyven percig fej-fej mellett haladtak a csapatok, majd a vendégeknek sikerült ellépnie öt góllal (15-20). A Montpellier azonban megrázta magát, és folyamatosan zárkózott vissza. A fordítás  már nem sikerült a hazaiaknak, így a Nantes győzelemmel távozott a  Montpellier otthonából.

Montpellier HB – HBC Nantes 25-26 (11-13)