K&H liga: Könnyedén győzött a Szeged Balatonfüreden

Nem okozott gondot a Füred legyőzése a szegediek számára. Bánhidiék 12 góllal múlták felül Csoknyai együttesét.

A K&H liga mai játéknapján a Balatonfüred a MOL-Pick Szeged együttesét látta vendégül. Hazai góllal indult a találkozó, Semenov talált be. Közel negyed óráig tartotta a lépést Csoknyai gárdája (13. perc, 7-7), ezt követően fokozatosan szakadtak le a szegediektől. Hiába védett többször is Fazekas, az ellenkező oldalon Sego is sorozatban hárította a lövéseket, két büntetőnek is útját állta. A szünetre már hétgólos különbség alakult ki (9-16). A második játékrészben gyorsan ki is alakult a közte 10, Gorbok lövéséből állt be a különbség (35. perc, 10-20). A szegedieknek nem okozott gondot a Füred legyőzése, Bánhidiék végül 12 gólos sikert arattak.

Balatonfüredi KSE – MOL-Pick Szeged 21-33 (9-16)