BL: nem bírt egymással az Elverum és a Tatran Presov

Gyakorlatilag tét nélküli találkozón, pontosztozkodással zárult a Bajnokok Ligája C-csoportjában az Elverum és a Presov összecsapása.

Iváncsik Tamásék kiválóan kezdték a mérkőzést, 10 perc után három találattal is vezettek (10. perc 5-2). A játékrész nagy részében is megmaradt ez az előny a hazaiak javára. Nem született sok gól, sokat hibáztak a csapatok. A pihenőre sikerült felzárkóznia a szlovák együttesnek, Rabek zárkóztatta az övéit (30. perc 10-9).

Lindboe Elverum handball herrer facebook

Lindboe 10 góllal járult csapata teljesítményéhez (Fotó: Elverum Handball Facebook)

A fordulás után sem változott a játék képe, minimális különbség volt a két csapat között a norvégok részéről Lindboe, a Tatranból pedig Rabek tűnt ki góljaival (40. perc 16-13). A véghajrára megfordult az állás a vendégek javára, de a lefújásig egyik csapatnak sem sikerült a győzelmet megszerezni, döntetlennel zárult a találkozó.

A C-csoportban biztossá vált, a Montpellier az élen végez, míg a második továbbjutó helyet a spanyol Naturhouse La Rioja szerezte meg.

Elverum Handball – Tatran Presov 24-24 (10-9)